Romantikos Apgaulės

Apgaulė po romantikos apgaulės

Apgaulė po romantikos apgaulės

Aš esu rašęs apie tai kas vyksta po romantikos apgaulės. Internetiniai apgavikai yra tikrai šlykštūs ir jie ne tik ieško silpnų ir pažeidžiamų žmonių, bet ir palūžusių žmonių. Kai jie nusiurbia kiek įmanoma daugiau pinigų ir pradingsta, jie pradeda sekančia dalį apgaulės.


1. Su auka susisiekia advokatas arba įgaliotinis
2. Su auka susisiekia draugas, per socialinius tinklus
3. Su auka susisiekia romantikos apgavikas


Advokatas arba įgaliotinis susisiekia su auka, teigdamas, jog apgavikas buvo suimtas ir policija užšaldė pavogtus pinigus banke. Jeigu auka nori atgauti savo pinigų, advokatui reikia X kiekio eurų atgauti pinigus. Įgaliotinis stengiasi, jog viskas atrodytų oficialiai ir paprašo aukos paso kopijos ir asmens kodo. Suteikdami šią informaciją, suteikiate apgavikams informaciją, kurios reikia, kad galėtų pavogti jūsų tapatybę.


Tada vadinamieji draugai iš Facebook arba Instagram susiekia su auka, teigdami, jog ir jie nuo to nukentėjo. Jie teigia, jog su jais susisiekė policija ir jie galės atgauti visus pinigus. Aš tikiu, jog galite nuspėti, kas būna toliau. Taip, agentui reikia X kiekio eurų arba dolerių.


Bjauriausias dalykas po romantikos apgaulės, su kuriuo aš susidūriau, yra tai, jog sukčius iš naujo užmezga ryšį su auka. Šlykštusis sukčius prisipažįsta, kad jis yra sukčius, bet dirba didelėje organizacijoje. Jis teigia, kad jis daugiau nenori sukčiauti ir kad jis įsimylėjo auką.


Kai kurios priežastys, dėl kurių aukos yra linkusios būti apgautos antra kartą, yra dėl nusivylimo ar pinigų persekiojimo. Jei prarandate didelę sumą ar visas savo gyvenimo santaupas, jūs darysite viską, kad tai susigrąžintumėte. Pinigų persekiojimas yra kaip azartiniai lošimai, tai viltis ar jausmas, kad kitas lažybas laimėsite.


Jei kreipiatės arba norite samdyti ką nors ieškoti, identifikuoti ar padėti susigrąžinti lėšas iš romantikos apgaulės, imkitės atsargumo priemonių ir pasidomėkite apie asmenį. Jei jis teigia, kad jis yra advokatas, kreipkitės į advokatų asociaciją arba registrą, kuriame yra licencijuoti teisininkai.


Frank M. Ahearn identifikuoja, suranda ir padeda susigrąžinti lėšas.


 Apgaulė po romantikos apgaulės