Identifikuoja Romantikos

Frank M. Ahearn identifikuoja romantikos apgavikus

Dauguma romantikos apgaulių aukų susipažįsta su apgaviku internete, pokalbių kambaryje, pažinčių svetainėje, socialinėje svetainėje arba per mobilią programėlę. Jeigu užmezgėte ryšius su žmogumi, kurį susitikote skaitmeniniame pasaulyje, galėtumėte tapti arba esate romantikos apgaulės auka.


Jei žmogus pasako jums, jog jie yra kariuomenėje, dirba naftos platformoje arba dirba valstybinį darbą užsienyje, nereiškia, kad tai yra tiesia. To neįrodo net pasas, kuriuo jie pasidalina norėdami įrodyti savo tapatybę, arba šeimos nuotraukos. Apgavikai internete yra plačiai paplitę, kaip ir įrankiai, kuriais jie padirba arba suklastoja dokumentus.


Prieš pradedant „santykius“ su žmogumi internete, nereikėtų žinoti jų tikros tapatybės? Kodėl rizikuoti širdgėla, galimybe prarasti pinigus arba gyvenimo santaupas. Jeigu visi mano klientai prašytų manęs identifikuoti jų internetinę simpatiją, nei vienas nebūtų praradęs nei vieno cento.


Frank M. Ahearn identifikuoja romantikos apgavikus.


tapote internetinių pažinčių apgaviko, kariuomenės meilės apgaviko arba romantikos apgaviko auka ir norite sužinoti jų tapatybę ir dabartinę buvimo vietą, Frank M. Ahearn gali padėti. Tačiau žinokite, jog identifikuoti ir surasti apgavikus nėra lengva, bet įmanoma. Be to, žmogus, su kuriuo bendraujate arba bendravote gali būti keli žmonės, išsibarstę visame pasaulyje.


Frank M. Ahearn suranda romantikos apgavikus.


Identifikuoja Romantikos

€175.00

Pay with PayPal or a debit/credit card

Atgaukite pinigus, išsiųstus pas romantikos apgaviką

Prarasti pinigus romantikos apgaulėje yra siaubinga, be abejonės, jūs norite tai susigrąžinti. Tačiau tai sunkus darbas, bet nėra neįmanomas. Atsekti lėšas, išsiųstas į užsienio banką, yra labai sunku, taip pat nebūtinai garantuoja lėšų grąžinimą. Kai pinigai bus pervesti, sukčiai juos išsiims, kad išvengtų atsekimo ir konfiskavimo. Jie taip pat naudoja trečiąsias šalis įvairiose šalyse, taip pat ir kitas aukas.


Ką aš darau, tai susikuriu pretekstą, kurį galėčiau pasakyti apgavikui. Tikslas yra paskatinti juos istorija, kad ateityje jūs gausite daug pinigų. Aš nukreipiu jus į tai, ką rašyti ir kaip atsakyti. Kartu mes stengsimės juos apgaudinėti, kad jums atsiųstų pinigų. Šis procesas gali užtrukti mėnesį, tris mėnesius, o kartais ir neveikia. Tik jūs galite nuspręsti, ar norite kovoti ir pabandyti susigrąžinti pinigus, ar pasiduoti ir juos prarasti.


Grąžinimo kaina yra pagrįsta pinigų suma nusiųsta apgavikui.  


Paklausti: Frank@netScammer.com

Mano tinklaraštis