Leiab Romansipetturid

Frank M. Ahearn Leiab Romansipetturid

Enamik romansipetturite ohvrid kohtusid oma petturiga veebis, jututubades, kohtingu veebisaitidel, sotsiaalsetel saitidel või läbi mobiilirakenduste. Kui olete loonud suhte inimesega, kellega olete tutvunud digimaailmas, võite olla romansipetturi ohver või saada selleks.


Kui inimene räägib teile, et ta on sõjaväes, töötab naftatankeri peal avamerel või on valitsuse lepingu alusel välismaal, ei pruugi see olla tõsi. Samuti ei tõesta näidatud pass tema identiteeti või ei tähenda perekonna fotod midagi. Internetis on häbiväärsed petturid ja ka vahendid, mida kasutatakse dokumentide võltsimiseks.


Enne kui alustad „suhet“ inimesega internetis, peaksid ju teadma tema päris identiteeti? Miks riskida südamevalu või võimalusega kaotada raha või sääste. Kui iga minu klient oleks palganud mind, et tuvastada oma veebiarmastust, ei oleks keegi kaotanud ühtegi senti.


Kui kohtinguveebi pettur, sõjaväe armastuse pettur või romansipettur on sind ohvriks teinud ja sa tahad teada tema identiteeti ja asukohta, võib Frank M. Ahearn sind aidata. Pane tähele, et kelmide tuvastamine ja leidmine ei ole lihtne ülesanne, kuid see pole võimatu. Lisaks, võib inimene, kellega olete jututoas vestelnud, olla mitu inimest laiali maailma eri kohtades.


Frank M. Ahearn leiab romansipetturid -  tuvastab romansipettureid.

Taotluse otsing

Nõua oma raha romansipetturilt tagasi

Raha kaotamine romansipetturile on jube, kahtlemata soovite seda tagasi. Kuigi see on raske,pole see võimatu. Välismaa panka saadetud raha otsimine on äärmiselt raske ja see ei pruugi teie raha tagasi tuua. Kui teie raha kohale jõuab, võtavad petturid selle ruttu välja, et vältida jälgimist ja arestimist. Nad kasutavad ka kolmandaid osapooli erinevates riikides ja samuti teisi ohvreid.


Mina loon teile ettekäände, mida saate esitada petturile. Eesmärk on meelitada neid looga, et saate tulevikus suure summa raha. Ma suunan teid, ütlen mida kirjutada ja kuidas vastata. Me töötame koos, et petta neid teile raha tagasi saatma. See protsess võib kesta kuu aega, kolm kuud ja mõnikord see ei toimi. Ma otsin ka neid inimesi, kellele te raha saatsite, ja me töötame selle nimel, et püüda neilt raha tagasi saada.


Ainult teie võite otsustada, kas soovite võidelda ja proovida raha tagasi saada või eluga edasi minna ja leppida kaotusega.


Küsi: Frank@netScammer.com

Leiab Romansipetturid