Romantiké Podvodníky

Frank M. Ahearn identifikuje „romantické podvodníky“.

Většina obětí romantického povodníkem online, v chatu, na schůzi, na sociálních sítích nebo dvodu se setkala s jejich podv mobilní aplikaci. Pokud jste vytvořili vztah s osobou, se kterou jste se setkali v digitálním světě, můžete se stát nebo jste obětí romantického podvodu.


Jen protože vám někdo říká, že je v armádě, pracuje na ropné plošině na moři nebo má vládní zakázku v zámoří, neznamená to, že tyto věci jsou skutečné. Ani pas, který sdíleli, neovlivňuje identitu nebo rodinné fotografie. Podvodníci jsou na internetu extrémní, stejně jako nástroje, které používají a falešné dokumenty.


Než začnete "vztah" s osobou na internetu, neměli byste znát jejich skutečnou identitu? Proč riskovat své srdce nebo možnost ztráty peněz nebo vaše životní úspory. Kdyby mě každý z mých klientů najal, abych ověřil člověka, ke kterému projevují lásku online, tak by nikdo by nepřišel o jediný cent.


Frank M. Ahearn identifikuje „romantické podvodníky“.


Pokud vám online podvodník nebo romantiký scammer vás podvedl, a chcete vědět jejich identitu a aktuální místo pobytu Frank M. Ahearn může pomoci. Uvědomte si, že identifikace a hledání podvodníků není snadný úkol, ale není to nemožné. Také osoba, s níž jste nebo jste si chatovali, mohou být více lidí rozptýlených po celém světě.


Frank M. Ahearn najde romantiké podvodníky.

Romantiké Podvodníky

€175.00

Pay with PayPal or a debit/credit card

Získejte peníze zpět od “romantických podvodníků”

Ztráta peněz v románovém podvodu je strašná, bezpochyby je chcete vrátit zpět. Je to však obtížný úkol, ale ne nemožný. Sledování finančních prostředků zasílaných zahraniční bance je nesmírně obtížné a možná vám peníze nebudou navráceny zpět. Jakmile vaše peníze přijdou podvodníkům na účet, podvodníci ji přepošlou, aby se vyhnuli vystopování a zabavení. Používají také třetí strany v různých zemích, stejně jako jiné oběti.


To, co dělám, je vytvořit záminku pro to, abyste říkali podvodníkovi. Cílem je přitahovat je s příběhem, že jste v budoucnu dostali velké množství peněz. Bude vám říkat, co psát, a jak reagovat. Společně pracujeme na tom, abychom je oklamali, aby vám posílali peníze. Tento proces může trvat měsíc, tři měsíce a někdy to ani nemusí nefungovat. Jen vy můžete rozhodnout, jestli chcete těžce bojovat a pokusit se o získání peněz zpět nebo se smířit se ztrátou.


Náhrady jsou založeny na množství peněz poslaných podvodníkovi. 


Zeptejte se: Frank@netScammer.com

Můj blog